LO STAGNONE - TRAPANI INSTRUKTORZY

KITE STATION - POLSKA SZKOŁA KITESURFING SYCYLIA

KITE STATION SYCYLIA – NASZ TEAM

 

W  Kite Station przywita Was nasz zespół. Młodzi, doświadczeni instruktorzy pokażą Wam tajniki kitesurfingu i zarażą Was swoją pasją do tego sportu. Zarówno początkujący jak i zaawansowani surferzy mogą liczyć na profesjonalną pomoc. Team naziemny pomoże dobrać sprzęt i wystartować latawiec. Wpadajcie nas poznać !

Agata

Agata

Instruktor

Agata jest pozytywną energią, która zstąpiła na plażę. Na naszym spocie przygotowuje się do olimpijskiej konkurencji kitesurfingowego freestylu. To ona ogarnia wypożyczenia, planuje lekcje. Zajmuje się rezerwacjami w hotelach, jest specjalistką od połączeń Polska- Trapani. Prowadzi również szkolenia kite a także kobiece obozy kitesurfingowe. Z wykształcenia….inżynier biomedyczny.

Lech

Lech

CEO / Instruktor

Lech uzależnił się od wiatru w wieku 13 lat uprawiając windsurfing. Z kite’m związany jest od 10 lat z czego od 8 profesjonalnie. Posiada certyfikat instruktorski międzynarodowej organizacji IKO poziom II. Poszukując miejsca na idealną szkołę pracował nad jeziorem Garda, na Sardyni a także w Australii oraz Danii. Pozostałe pasje to surfing oraz fotografia. Z wykształcenia jest… inżynierem budownictwa.

Paweł

Paweł

CEO / Instruktor

Paweł uprawia kitesurfing od 6 lat, mierzył się z siłami natury w Wietnamie, Australii oraz Nowej Zelandii- gdzie obecnie mieszka. Jest utytułowanym żeglarzem- mistrzem południa wyspy Nowa Zelandia. W szkole zajmuje się nie tylko prowadzeniem zajęć, ale także organizuje wyprawy łodzią na wyspę Favignana oraz wynajmem skuterów oraz motocykli.

Wojtek

Wojtek

Instruktor

Człowiek energia! Gdzie się nie obrócisz, wszędzie go pełno. Całą swoją osobą przekona do kitesurfingu nawet największego antagonistę. W trakcie lekcji stawia na progres i jest oazą spokoju. Dogada się z każdym! Wieloletnie doświadczenie jako instruktor kite’a. Od dziecka na desce. W sezonie zimowym – instruktor snowboardu na pełen etat. Oprócz kitesurfingu latem skateboarding i MTB. W międzyczasie- informatyk i DJ. Człowiek orkiestra!

Rafał

Rafał

Instruktor

Całkowicie zakręcony na punkcie kitesurfingu. Każdą wolną chwilę spędza na wodzie i codziennie łapie z latawcem ostatnie promienie słońca. Instruktorem jest od 3 lat i bardzo ambitnie podchodzi do swojego rozwoju. Prywatnie- student informatyki z osiągnięciami na światowym poziomie w swojej dziedzinie.

Paulina

Paulina

Instruktor

Roześmiana od ucha do ucha, ulubiona instruktorka dzieci, które uwielbia! Nie da się jej wyprowadzić z równowagi, a jeśli chodzi o kitesurfing- odpowie na każde pytanie, jest jedynym w Polsce magistrem AWF o specjalizacji kitesurfing i snowboard. Ma ogromne doświadczenie jako instruktor, które od 2009 roku zdobywa na Helu, w Egipcie, Maroko, na Zanzibarze, Leucate we Francji oraz na Sycylii.  Oprócz tego, była snowboardzistka reprezentacji polskiej w snowboardcrossie, potem alpejskich slalomach.

Tytek

Tytek

Instruktor

Nadmiar pozytywnej energii, jak sam twierdzi, już dawno przestał mu przeszkadzać. Jak tylko może, to pomoże. Mimo charakterystycznej szorstkości w głosie, milutki w obyciu. Łatwo go namówić na spontaniczny, często też nie najmądrzejszy pomysł lub przygodę- ale nie w pracy! Specjalista od najcięższych przypadków zarówno w kitesurfingu jak i narciarstwie i nie byłoby to możliwe gdyby nie niewyczerpywalne pokłady cierpliwości… Inżynier z wykształcenia, ciągle w podróży

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA, BEZPIECZNA NAUKA I ŚWIETNA ZABAWA. NAJLEPSZE WAKACJE TWOJEGO ŻYCIA!

Kite Station Sizilien

KONTAKT

BIRGI, TRAPANI KITESURFING SYCYLIA

e-mail: info@kitestation.pl

tel:       +48 600 876 209

 
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram